Akce na klíč

Užijte si svou akci v roli dokonalého hostitele. S důvěrou se spolehněte na naše dovednosti a zkušenosti a všechny přípravy, organizaci i realizaci nechejte na nás. Staňte se divákem vlastního eventu.


Workshopy

Dospěli jste do etapy života, kdy svůj volný čas chcete věnovat obohacování vlastní osobnosti, zlepšování životního stylu či fyzické kondice, prostě se dostat "do lepší formy"? Vyberte si z naší nabídky nebo uspořádejte vlastní vzdělávací akci.


Kulturní eventy

Oblíbili jste si určitého interpreta, kapelu nebo umělecký soubor? Uspořádáme pro vás kulturní zážitek na míru. Plníme Vaše sny! 


Catering na vaši akci

Je libo francouzskou specialitu, český gulášek nebo raději čerstvé sushi. Víno podávané someliérem a drinky namíchané barmanem. Zajistíme catering dle Vašich chutí!.

Videotvorba / Filmování / Natáčení

Pořádáte event, přednášku, oslavu? Chcete kromě fotografií mít také záznam z akce, sestřih ve formě aftermovie, firemní videoprezentaci nebo propracované reels na sociální sítě? Přijdeme s nápadem, natočíme, sestříháme a dodáme finální dílo do Vašeho videoarchivu.

© 2021 Sandiva s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!