"Na chvíli na Zemi"

6-ti dílny dokumentární seriál o proměně role zoologických zahrad. Naše agentura je koproducentem tohoto jedinečného díla. Více informací o projektu: www.modernizoo.cz


Natáčení filmu v Ladhaku

Představujeme vám unikátní film studentů Slezské univerzity v Opavě "O školách v Malém Tibetu". Naše agentura je koproducentem projektu a kreativní ředitelka Ivana Martáková je autorkou námětu a režisérkou dokumentu. PREMIÉRA podzim 2023! 


Vernisáž ,,Co myslíš, že vidíš?" 

Na podzim 2022 jsme uspořádaly první akci pod hlavičkou naší agentury SANDIVA. Tři kreativní autorky si chtěly splnit sen a uspořádat společnou vernisáž obrazů a fotografií. Pustili jsme se do organizace s profesionalitou nám vlastní a díky mnoha skvělým nápadům se nám podařilo uspořádat jedinečnou společenskou akci v GONGU v Dolní oblasti Vítkovice. 


Výměnné pobyty pro školy

Česko-ladacký výměnný program pro školy. V létě 2023 vyrazí české děti a učitelé do severní Indie v rámci Česko - ladackého výměnného programu pro základní školy, který naše agentura zaštiťuje. Děti budou rozmístěny ve třídách podle věku, pedagogové se budou účastnit výuky nejprve jako pozorovatelé, posléze i jako vyučující. Kromě výuky účastníci také navštíví zajímavá místa Malého Tibetu a poznají život místních lidí. Partnery projektu jsou společnost Data Servis - informace s.r.o., ZŠ Hello Ostrava, ZŠ Labyrint Lhota u Opavy.

Data Servis - informace s.r.o. (data-servis.eu)
HELLO školy | Přehled našich škol (helloskola.cz)
https://zslabyrint.cz

Další eventy

..připravujeme dokumentaci z realizovaných eventů! "COMMING SOON" 


© 2021 Sandiva s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!