Reference

Ivana se mnou produkovala spoustu těžkých natáčení a vždy na ní byl spoleh, řešila věci s klidem a nekonfliktně. Je to rozhodně jedna z nejzkušenějších produkčních z Ostravy.

Vladimír Skórka

producent, filmový a televizní režisér


Ivanu jsem poznala v dobách, kdy jsem hledala pro spolek Bílá holubice spolupracovnici na pozici finančního manažera. Z této pozice se postupně vyvinula úžasná aktivita Ivany na poli umělecké produkce, kterou se Bílá holubice dostala na špičku v oblasti integrovaného umění. Vlajkovou lodí spolku byly tehdy Adventní koncerty, na kterých, spolu s Bílou holubicí, účinkovali umělci zvučných jmen, jako byla Věra Špinarová, Ondřej Brzobohatý, The Tap Tap a, několik let po sobě, Jarek Nohavica společně s Robertem Kusmierskim.

Odborné, lidské a osobní vlastnosti, ke kterým patří empatie, vyrovnanost a zároveň orientace na cíl a tah na branku, činí z Ivany Martákové prvotřídní osobnost schopnou úspěšné realizace všech projektů.

Xénie Kaduchová

ředitelka Světla autismu, z.ú. a projektová manažerka České televize

Spolupráce se Sandrou při pořádání eventů byla od počátku bez nejmenších komplikací. Snažila se co nejvíce držet naší představy a když jsme potřebovali poradit, rychle přišla se svým nápadem, který dal nabídce cateringu apod. nový rozměr. V komunikaci je velmi přesná a srozumitelná - vše si zapisuje :) a odpovědný přístup prokazovala profesionálním dodržováním nastavených termínů. Jednoznačně doporučujeme.

Ing. Tomáš Polák

gastro vizionář, majitel restaurací Gokana, Moss a Pecky v DOV

© 2021 Sandiva s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!